Foreningen Boesdals bestyrelse.

Formand:
Michael Løvendal Kruse
Danmarks Naturfredningsforening
e-mail: formand@boesdal.com
Tlf: 56 51 06 01
Næstformand:
Poul Erik Iversen
e-mail: p.e.iversen025@gmail.com
Tlf: arb. 22 65 80 07, priv. 56 50 68 46
Kasserer:
Bente Madsen
e-mail: kasserer@boesdal.com
Tlf: 56 26 02 13
Sekretær:
Tyge Birk
e-mail: tyge.birk@hotmail.com
Tlf: 56 52 90 62
Bestyrelsesmedlem:
Finn Christiansen
e-mail: finn47@hotmail.com
Tlf: 28 45 31 95
Bestyrelsesmedlem:
Bjarne Hendrichsen
e-mail:
bjarne.hendrichsen@mail.dk
Tlf: 40 26 88 34
  Bestyrelsesmedlem:
Jane Christoffersen
e-mail: janeogsteen@c.dk
Tlf: 56 50 30 15
  Bestyrelsesmedlem:
Hans Holmstrøm
e-mail: hans.holmstrom@mail.dk
Tlf: 56 50 42 07


Arbejdsgrupper i foreningen Boesdal.

Arbejdsgruppe:

Kontaktperson:

Musik-gruppen: Finn Christiansen, Bestyrelsesmedlem, tlf: 28 45 41 95
e-mail: finn47@hotmail.com
Den spirituelle gruppe:  
Webmaster:  
Sponsor-gruppen:  
Renoverings-gruppen:  
Grøn arbejdsgruppe: Michael Løvendal Kruse, Formand, tlf: 56 51 06 01
e-mail: formand@boesdal.com
Den politiske gruppe: Bjarne Hendrichsen, bestyrelsesmedlem, tlf: 40 26 88 34
e-mail: bjarne.hendrichsen@mail.dk
Regnskabs-gruppen: Bente Madsen, kasserer, tlf: 56 26 02 13
e-mail: kasserer@boesdal.com
Stevns Ild-festival:
Kunst-gruppen:  
Foto-gruppen: Dorte Færch Poulsen, tlf: 21 66 79 11
e-mail: d@faerchpoulsen.dk
Sport og fritids-gruppen: Michael Løvendal Kruse, Formand, tlf: 56 51 06 01
e-mail: formand@boesdal.com
Teater-gruppen: